Οι διαιτητές στους αγώνες πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ
Α Ερασιτεχνική 4η Αγωνιστική | |||||
ΣΚΕΠΑΣΤΗ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. | ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. | |||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ. | ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. - ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. | |||
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. | ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. - ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. | |||
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. | ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. | |||
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. | ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. | ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. - ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. | |||
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. | ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. | |||
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. | ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. |
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική | |||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. | |||
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘ. | |||
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. | ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ. - ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. | |||
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. | |||
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - Π.Σ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. | ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. | |||
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. - ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ. | |||
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. |
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική | |||||
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. | ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. | |||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. | ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. - ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. | |||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. | ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. | |||
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. | ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. | |||
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. | ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. | |||
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. | ΤΣΟΤΣΟΥ ΕΥΦΡ. - ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. | |||
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. | ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. - ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ. |
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 4η Αγωνιστική | |||||
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. | ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ. - ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. | |||
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. | ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ. - ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΑΝΑΣΤ. | |||
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. | ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. | |||
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. - ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΑΝΑΣΤ. | |||
ΑΡΗΣ Α. ΙΩΑΝΝΟΥ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. | ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ. | |||
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. | ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. |
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική | |||||
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. | |||
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ | ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. | ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. | |||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. | ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ. |
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική | |||||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. | ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ. - ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ. | |||
ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. | ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΤΣΟΤΣΟΥ ΕΥΦΡ. | |||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ. | ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. | |||
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. | ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. |
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 2η Αγωνιστική | |||||
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. | ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. - ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. | |||
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. | ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ. | |||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. | ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΣΠ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. |
|
|
Προέλευση: egnomi.gr | |
Δεν βρέθηκαν σχόλια. Γίνε ο πρώτος που θα δημοσιεύσεια> |